خدایا؛ برای تو حرکت می‌کنیم؛ تمام سعی خود را به کار می‌گیریم؛ هدفمند و پرشور گام برمی‌داریم؛ و فردا را به تو می‌سپاریم
نام مسئول:

               جناب آقای  توحید کریمی

توضیحات:

شبکه ترویجی مطالعه و کتابخوانی بوکزیستو

بوکزیستو در نظر دارد با راه اندازی و ایجاد طرح های متفاوت، همچنین پیاده سازی سیستم مدیریت مطالعه و کتابخوانی، سطح یادگیرندگی افراد را بالا برده تا انسان ها نه فقط کتابخوان بلکه به یک کتابخوان یادگیرنده تبدیل شوند.

شماره تماس:

09215672243

آدرس اینستاگرام:

bookzisto

سایت:

www.bookzisto.com

مدیر بان
نام مسئول:

                                            جناب آقای  فقیری-جناب دکتر فرهادینیا 

مدیربان کیست؟

مدیربان مجموعه ای است که با استفاده از خدمات حمایتگری کسب و کار  به رشد کسب و کار می پردازد

رسالت مدیربان:

مدیربان رسالت خود را در رشد کسب و کار ها میداند. در راستای این رسالت با تمرکز بر حوزه بیزینس کوچینگ  سعی در تحقق اقتصاد مقاومتی را دارد تا بدین وسیله کسب و کار ها بتوانند در حوزه خود بهترین باشند 

آدرس اینستاگرام:

@modirban

سایت:

modirban.com

نام مسئول:

                                جناب اقای انصاری زاده

موسسه شمیم علم با سابقه نگاه علمی و تجربی 10 ساله در حوزه مطالعه و یادگیری:

 می‎تواند کمک کند تا وظیفه مان در به کارگیری استعدادهایی مثل فکر ، ذهن ، حافظه ، خلاقیت و قدرت کنجکاوی مان به بهترین نحو ممکن انجام دهیم . یکی از آثار این انجام وظیفه بدست آوردن احساس لذت مطالعه و یادگیری است .

می‎توانید با شرکت در دوره های مهارت های مطالعه و تندخوانی ، برنامه ریزی و مدیریت زمان و کتابخوانی با رویکرد حل مسأله لذت کارهای فکری را احساس کنید

آدرس:

 مشهد چهارراه گلستان روبروی سینما هویزه پلاک 292 طبقه 3 موسسه شمیم علم 

آدرس اینستاگرام:

mimskills_ir

سایت:

https://mimskills.ir

مهد سلام
مدیریت پیش دبستانی و مهد قرآنی سلام : جناب خانم فاطمه زری نیا

مدیریت کانون تخصصی کودک و خانواده : جناب اقای هادی نصرآبادی

پیش دبستانی و مهد قرآنی سلام، ( دارای مجوزهای رسمی از سازمان های آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی) به پشتوانه و نظارت کانون تخصصی کودک و خانواده مبتنی بر نگاه سیستمی به شبکه مسائل و نیازهای کودک و خانواده با رویکرد خلاقیت، تفکر، شخصیت، مهارت و نشاط بر این باور است که کودکان امانت های الهی اند و وظیفه ما زمینه سازی و ایجاد بستری مناسب برای تربیت، پرورش، شکوفایی و رشد همه جانبه ی آنهاست و تقویت آن در ارتباط با خدا و مخلوقات هستی از دوران کودکی که نزدیک ترین دوره انسان به سرشت پاک اوست، جز از طریق تربیت طبیعی، تدریجی و تکامل به وقوع نمی پیوندد و بدون توجه به 7 سال اول زندگی که 70 درصد شخصیت انسان شکل می گیرد، خصوصاً دوران پیش دبستانی، جامه عمل نمی‌پوشد.

به لطف رب العالمین هر سال با عزمی راسخ تر و طرحی جامع تر و با همراهی مربیان متعهد و متخصص در جهت پرورش خلاقیت و شکوفایی و جهت‌دهی استعدادها، انتقال موثر باورها و ارزش های دینی و اخلاقی، تقویت هوش های چندگانه، نگرش ها و مهارت های خلاق ارتباطی، رفتاری و ذهنی در خدمت مربیان، خانواده ها و نیز کودکان دختر و پسر عزیز، در حالت های حضوری، نیمه حضوری و مجازی از نوباوه تا پیش دبستانی ۱ و ۲ هستیم.

ان شاءالله ما در کانون تخصصی کودک و خانواده ( با پشتوانه تخصص و تجربه اساتید و کارشناسان ) نیز قصد داریم با اهداف تربیتی، شناختی، مهارتی، نگرشی، اجتماعی و تشکیلاتی و همچنین فرهنگ سازی سبک زندگی اسلامی پایدار و ترویج اندیشمندانه رفتارهای انسانی و اخلاقی، عهده‌دار حرکت های نو، اثربخش،  مستمر و مولد در سه حوزه کودک، خانواده و مربی باشیم.

به فضل خالق و مربی تمام هستی، در حد توان، امکانات و سرمایه های درونی و بیرونی، بخشی از نیازهای علمی، فرهنگی، فکری، اجتماعی، هنری و تربیتی این عزیزان را برآورده نماییم تا انشاالله مربیان به انسان های مولد، خانواده‌ها به خانواده های متعالی و بالنده و کودکان به افراد سازنده، متفکر و خلاق، با شخصیت، خوش رفتار و شاد و سرزنده در جامعه اسلامی تبدیل شوند.

راه های ارتباطی:

آدرس مهد و کانون : مشهد نبش آبکوه ۲۳ پلاک ۵۷۹ پیش دبستانی و مهد قرآنی سلام

تلفن: 37292163-37111377

سایت مهد: www.mahdesalam.ir

اینستاگرام مهد: mahdghoranisalam

اینستاگرام کانون: k_koodak&khanevade

کانال گپ مهد: mahdghoranisalam

کانال گپ کانون:   kanoon_koodak_khanevadeh

سامانه پیامکی کانون و مهد:  50001040301176  

سامانه روانشناسی کانون و مهد:  50002040301176

عمو کتابی

نام مسئول :

                     جناب اقای  رجایی 

در عمو کتابی هر کتابی یافت نمی‌شود . چرا این روش را برگزیده‌ایم؟

حتماً می‌دانید که جامعه‌ی ما با فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی چندان رابطه‌ی دوستانه‌ای ندارد. اما دلیل اصلی کم‌لطفی به این یار مهربان چیست؟ مسلماً جواب این سؤال، بی‌علاقگی ما ایرانی‌ها نسبت به داستان‌ها، یادگیری آموزه‌های جدید و پرورش قوه‌ی تخیل نیست، چراکه فرهنگ و تاریخ ادبی پربار و منحصربه‌فردمان، نشان از جایگاه بلند و ارزشمند ادبیات، به‌ویژه ادبیات داستانی، در زندگی مردمان این دیار کهن دارد.

به نظر می‌رسد که ما تنها نمی‌دانیم که چطور باید از میان خیل عظیم کتاب‌های موجود در بازار، کتابی باب میل و طبق سلیقه‌ی خودمان پیدا کنیم و سرعت روزافزون زندگی و مشغله‌های فراوان، فرصت آزمون و خطا برای پیدا کردن کتاب موردعلاقه‌مان را از ما گرفته است.

اما با عمو کتابی، آزمون و خطایی در کار نخواهد بود. بهترین و تحسین‌شده‌ترین کتاب‌هاموضوعات گوناگون گرد هم آمده‌اند تا هیچ دغدغه‌ای وجود نداشته باشد.با انتخاب از میان آثار متنوع و دست‌چین شده‌ی عموکتابی، می‌توانید مطمئن باشید که کتابی که در دست دارید، ارزش زمانی که برای آن صرف می‌کنید را دارد.

حالا حتماً می‌دانید که چرا در عموکتابی ، هر کتابی یافت نمی‌شود.

بنا به گفته‌ى بورخس: “بهشت، جايى شبيه به يك كتابخانه‌ى بزرگ است.” اگر با بورخس هم نظر هستيد حتماً با ما همراه شوید

اینستاگرام:

Amooketabi

Amooketabi-koodak

 

شماره تماس 

05137135294

سایت :

Amooketabi.ir

اسکرول به بالا